INFOLINKA: 604 350 994    PO-PÁ 8-17 hodin

KONTAKTY

Praha - východ, Šestajovice
tel: +420 604 350 994
info(a)pc-pokladna.cz

Úvod » POKLADNÍ SOFTWARE

CONTO - pokladní software

Pokladní software vhodný pro dotykové systémy pro jedno či více pokladních míst. Vhodný pro obchody i restaurace. Pakliže si nevíte rady, rádi Vám s vhodným výběrem pokladního software poradíme.


 

Cena 6 900 Kč

 

Cena 10 900 Kč


Na těchto stránkách Vám nabízíme moderní, vysoce modulární a konfigurovatelný pokladní software pro prodejní místa s dotykovými systémy. Svými možnostmi umožnuje použití jak v malém obchodě nebo restauraci, tak ve velmi náročném obchodním či restauračním provozu.

Je postaven na robustní a moderní databázi SQL, sdílení informací a propojení na další software lze s vestavěnou podporou formátu XML provádět velmi snadno. Software je vyvíjen týmem špičkových programátorů, pod neustálým dohledem zkušených odborníku v oboru pokladen a systémů.

Instalační program již obsahuje všechny moduly, které se aktivují zadáním správného licenčního čísla.

Verze Conto Basic je vhodná do obchodu či restaurace s jedním pokladním místem bez evidence skladu.

Verze Conto Standard je vhodná do obchodu či restaurace s jedním či více pokladních míst s možností vedení skladu, inventur a kalkulací.

Verze Conto Max je vhodná do obchodů, restaurací, pezionů či hotelů s jedním či více pokladních míst s možností vedení skladu, inventur a kalkulací, tvorbou statistik, online sledování prodeje a plánování slevových akcí.

Dále vám tento software CONTO nabízí řadu přídavných modulů např. kalkulací a skladu, síťové verze, statistik prodejů, zákaznických slev a plánování atd. určené pro restarurace a obchody. Pakliže si nevíte rady, rádi Vám s vhodným výběrem typu software a přídavných modulů poradíme.

KONTAKTY

Adresa: Praha - východ, Šestajovice

Email: info(a)pc-pokladna.cz

Telefon: +420 604 350 994

YjgyYTFhZD